Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

Başkanın Özgeçmişi

Başkanın Mesajı

10 Kasım 1988 Yılında Antalya merkezde çiftçi bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Oğuz ÖZDEMİR, henüz üç aylık iken geçirdiği ateşli bir hastalık sonucu görme yetisini kaybetti.  


İlk ve ortaöğrenimini 1997-2005 Yılları arasında Kepez İlçesi Sefa AKIN İÖO Kaynaştırılmış Eğitimde okudu. Lise hayatına  2005 yılında Antalya Lisesi’nin Anadolu Programına yerleşen ilk görme engelli öğrencisi olarak başladı ve 2009 yılında lise öğrenimini tamamladı. 

MEB’in 2010 yılında engelli memur alımına yönelik gerçekleştirdiği sınavda iyi bir derece elde ederek  ilk görev yeri Denizli’ye atandı. Memleketi Antalya’da görevine devam eden Oğuz ÖZDEMİR, Beyaz Baston Görme Engelliler Derneğinin tüm etkinliklerine katılarak her türlü faaliyetlerinde görev aldı ve 2019 yılında derneğin yönetim kuruluna seçildi.   Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Lisans Programı Türk Dili ve Edebiyatı bölümü diplomasına sahip Özdemir, profesyonel bir piyanist olması hasebiyle  düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmaktadır.

Başkan
64x64

Baskanın Mesajı

Devamı...
64x64

Başkanın Özgeçmişi

Devamı...

Genel Başkan

baskan
Oğuz Özdemir
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü
Değerlerimiz Ortak Geleceğimiz Ortak

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı

INSTAGRAM