Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

Kupalarla Dolu Bir Sene

Spor Kulübümüz

Kupalarla Dolu Bir Sene

Derneğimiz bünyesindeki öğrencilerin faaliyet gösterdiği Antalya görme Engelliler Spor Kulübü yönetim Kurulu 2015-2016 sezonu kapanış kokteyli ile kupa alan yüzücülerimiz için ödül töreni düzenledi.
Törene Gençlik Hizmetleri Spor Il Müdürü Doç. Doktor Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya Valiliği Il sosyal Etüt ve Proje müdürü Süleyman UYSAL, dernek başkanımız Kamil ÇAM, Antgesk YÖNETIM KURULU başkanı Mehmet Kahramanoğulları, yönetim kurulu üyeleri, ve çok sayıda öğrenci katıldı. 
Gençlik Spor Il müdürü Hacıcaferoğlu yaptığı konuşmada: 
Bu kurumu tanımakta çok geç kaldığımızın farkındayım. Engellilerin spora yönelimlerini çok önemsiyoruz. Her türlü desteği vermeye hazırız, dedi. 
ARAÇ SÖZÜ VERDİ 
3 ay sonra açılacak yeni spor tesisine vurgu yapan Hacıcaferoğlu, sizi buradan aldırıp antrenmanlarınızı yaptırtarak tekrar bırakacağız. Bunun için araç ve antrenör bizden olacak dedi. 
Törende konuşan kulüp başkanı ve Türkiye görme engelliler Spor federasyonu il temsilcisi mehmet Kahramanoğulları, " 2015 2016 sezonu bizim için çok parlak bir sezondu. 2 kupa aldık. Her katıldığınız branşta mutlaka madalyayla döndük. Bu nedenle tüm spor yapan gençlere teşekkür ediyorum. Onlarla şahsım ve yönetim kurulum adına kıvanç duyuyorum dedi KIZLARIMIZ kupalarını HACICAFEROĞLU'nun elinden alırken Proje müdürü UYSAL goalball branşında Türkiye üçüncüsü olarak 2. lige yükselen sporcularımıza kupalarını taktim etti. 
Tören sonrası hatıra fotoğrafı çektiren Hacıcaferoğlu, öğrencilerle tek tek tanışıp sohbet etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAYAN GOALBALL TAKIMIMIZ 1. LİG'DE

BAYAN GOALBALL TAKIMIMIZ 1. LİG'DE 
Federasyonumuzun 1. Devresini 2-6 Temmuz tarihlerinde Afyon; 2. Devresini ise 24-28 Eylül tarihlerinde Uşak'ta düzenlediği Goalball Bayanlar 2. Lig Müsabakalarına katılan Bayan Goalball takımımız 18 maçta 16 galibiyet alarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı ve 1. Lige yükseldi.
Her iki devrede takımımızın ve sporcularımızın maddi-manevi en büyük destekçisi olan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hacer Akdağ ve Niyazi Akdağ'a; başarının en büyük mimarlarından olan başkanımız Özgür Koca'ya; ulaşım,salon ve malzeme desteğiyle her zaman destekçimiz olan Muratpaşa Belediye Başkanımız sayın Ümit Uysal'a; antrenörlerimiz Selçuk Özdemir ve Uğur Çakal'a ve canla başla mücadele ederek 2.lik kupasını bize armağan eden tüm sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Nice şampiyonluklara!

Spor kulübümüz ile ilgili tüm detaylara www.antgesk.org adresinden ulaşabilirsiniz.

DEVAMI

Antalyaspor ve ANTGESK

Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü yöneticileri ve sporcuları olarak bugün şehrimizin takımı Antalyasporumuzun misafiriydik. Görme engelli bireylerin spor konusunda 'engelli' olmadığı görüşünün toplumca benimsenmesi adına düzenlenen farkındalık etkinliğinde sporcularımız Antalyaspor'un futbolcularıyla tanıştı, ardından gösteri antrenmanı yapılıp hatıra fotoğrafıyla etkinlik sona erdi. Bu anlamlı organizasyonda emeği geçen başta Antalyaspor kulübü yöneticilerine, teknik ekip ve futbolcularına göstermiş oldukları ilgi için çok teşekkür ediyor, süper lig müsabakaları için de kendilerine başarılar diliyoruz.

DEVAMI

Genel Başkan

baskan
Oğuz Özdemir
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü
Değerlerimiz Ortak Geleceğimiz Ortak

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı

INSTAGRAM