Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

Gör-Bil Projemiz Resmen Onaylandı

GÖR-BİL Haberler

Gör-Bil Projemiz Resmen Onaylandı

Antalya Il Sosyal Etüt Proje Nüdürlüğü, Kepez Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Tekelioğlu Il Halk Kütüphanesi müdürlüğü ile paydaş olarak hazırladığımız Görme Engelliler Bilgi ve Iletişim Platformu projemiz Iç Işleri Bakanlığı adına Dernekler Il müdürlüğü ile imzaladığımız protokollle yürürlüğe girdi. 

Bu kapsamda belirlenecek okullarla farkındalık etkinlikleri, kültürel geziler 10 ay boyunca görme engelli öğrencilerimizle birlikte sürdürülecek. 
Projenin hazırlama ve uygulama ekibinde baştan beri yer alan basın ve halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcımız Sn. Hakan ŞIMŞEK'E, Her konuda yanımızda olan dernekler il müdürü Sn. Hüseyin KURTAY'a ve onun nezlinde tüm paydaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

GÖR-BİL Proje Tanıtım Kitabımız Yayınlandı

Beyaz Baston Görmeyenler Derneğimiz tarafından yürütülen GÖR-BİL Görme Engelliler Bilgi ve İletişim Platformu Projemizin son faaliyeti olan, "Proje Tanıtım Kitabı" Baskıdan çıktı. Proje Paydaşı Kurum ve Gönüllü Öğrencilerimiz başta olmak üzere 81 İl Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüklerine ulaştırılacaktır.

DEVAMI

GÖR-BİL Kapanış Galası Heyecanı

Birbirinden renkli ve anlamlı sunumlar ile GÖR-BİL Görme Engelliler Bilgi ve İletişim Platformu Projemizin Kapanış Galası'nı gerçekleştirdik. Emeği geçen tüm paydaş ve gönül dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz... Yeniden, yeni projelerde buluşmak üzere...

Projenin Tüm Detaylarına Projeler Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.

DEVAMI

Genel Başkan

baskan
Oğuz Özdemir
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü
Değerlerimiz Ortak Geleceğimiz Ortak

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı

INSTAGRAM