Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

8 Madalya Birden

Spor Kulübümüz

8 Madalya Birden

Mersin'de düzenlenen Türkiye atletizm Şampiyonasında sporcularımız toplamda yarıştıkları 9 dalın 8inde madalya alarak bizleri gururlandırmayı başardılar. Sporcularımızın yarıştıkları dallar ve kazandıkları madalyalar şu şekilde.
Yasemin Akça: uzun atlama türkiye şampıyonu; 200metre Türkiye 3üncüsü
Mustafa Akpirinç uzun atlama, 800metre ve 1500metre Türkiye 2ncisi
Özgür Koca: 800 1500 ve 5000metre Türkiye 3üncüsü

Sporcularımızı ve antrenörümüz rıdvan hocamızı tebrikediyor; nice başarılı turnuvalar diliyoruz.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAYAN GOALBALL TAKIMIMIZ 1. LİG'DE

BAYAN GOALBALL TAKIMIMIZ 1. LİG'DE 
Federasyonumuzun 1. Devresini 2-6 Temmuz tarihlerinde Afyon; 2. Devresini ise 24-28 Eylül tarihlerinde Uşak'ta düzenlediği Goalball Bayanlar 2. Lig Müsabakalarına katılan Bayan Goalball takımımız 18 maçta 16 galibiyet alarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı ve 1. Lige yükseldi.
Her iki devrede takımımızın ve sporcularımızın maddi-manevi en büyük destekçisi olan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hacer Akdağ ve Niyazi Akdağ'a; başarının en büyük mimarlarından olan başkanımız Özgür Koca'ya; ulaşım,salon ve malzeme desteğiyle her zaman destekçimiz olan Muratpaşa Belediye Başkanımız sayın Ümit Uysal'a; antrenörlerimiz Selçuk Özdemir ve Uğur Çakal'a ve canla başla mücadele ederek 2.lik kupasını bize armağan eden tüm sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Nice şampiyonluklara!

Spor kulübümüz ile ilgili tüm detaylara www.antgesk.org adresinden ulaşabilirsiniz.

DEVAMI

Antalyaspor ve ANTGESK

Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü yöneticileri ve sporcuları olarak bugün şehrimizin takımı Antalyasporumuzun misafiriydik. Görme engelli bireylerin spor konusunda 'engelli' olmadığı görüşünün toplumca benimsenmesi adına düzenlenen farkındalık etkinliğinde sporcularımız Antalyaspor'un futbolcularıyla tanıştı, ardından gösteri antrenmanı yapılıp hatıra fotoğrafıyla etkinlik sona erdi. Bu anlamlı organizasyonda emeği geçen başta Antalyaspor kulübü yöneticilerine, teknik ekip ve futbolcularına göstermiş oldukları ilgi için çok teşekkür ediyor, süper lig müsabakaları için de kendilerine başarılar diliyoruz.

DEVAMI

Genel Başkan

baskan
Oğuz Özdemir
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü
Değerlerimiz Ortak Geleceğimiz Ortak

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı

INSTAGRAM